מה היא שרשרת כסף 925

מה היא שרשרת כסף 925

מדוע אין דבר כזה שרשרת או תכשיט מכסף טהור ומה משמעות הסימון שרשרת כסף 925. אנחנו ב One piece jewelry מבינים את ההבדל. אנחנו צורפים באופן אישי מגוון רחב של  תכשיטים בעבודת יד מהכסף הכי איכותי שיש להכנת תכשיטים שהוא כסף איכותי שיש שהוא כסף סטרלינג או סטרלינג סילבר. מה הכוונה מה הם תכשיטי כסף איכותיים? ומה משמעות הסימון רימון הכסף והספרות 925? הכל במדריך הבא: 

מה היא שרשרת כסף 925

שרשרת כסף 925 היא תכשיט כסף איכותי מכסף סטרלינג או סטרלינג סילבר המכילה כסף בשיעור של 92.5 אחוז ממשקלה. תכשיטים וכלים כמו שרשראות לנשים או טבעות כסף נחשבים לסגסוגת הכסף היוקרתית ביותר המקובלת בייצור תכשיטים. כסף טהור הוא חומר לא שימושי בייצור תכשיטים וכלים מפני שהחומר רך מידי לכן מקובל להוסיף לו מתכות אחרות כמו בגרמניום, אבץ ופלטינה. כל עוד עקרון 92.5 אחוזים מכסף טהור נשמר המתכת נחשבת לכסף איכותי כלומר סטרלינג סילבר. 

כיצד תדעו מה היא שרשרת כסף 925

לאחר בלבול בנושא החל מכון התקנים הישראלי לסמן  כלים ותכשיטים מכסף טהור באמצעות הסימון המכונה רימון הכסף בצמוד לו הספרות 925. ברכישת שרשרת כסף 925 אתם צריכים וזכאים לראות את הסימון על גבי התכשיט. כיום בעידן הגלובלי יותר ויותר תכשיטי כסף לנשים ולגברים עוברים לייצור במדינות עולם שלישי . תכשיטי כסף המיוצרים בעבודת יד הם תכשיטים אותם צורפים צוות צורפים איכותי אשר דואג לפרטים הקטנים והמיוחדים בכל תכשיט ותכשיט.

שרשרת כסף 925 בעבודת יד מבית One piece jewelry

אנחנו ב One piece jewelry מבינים את איכות. יש לנו מבחר  תכשיטי כסף לנשים כמו שרשרת כסף 925 עליהן שיבצנו אבני חן יפיפיות ובעלות סגולות  כמו שרשרת בלו לייס אגת - שרשרת מכסף טהור עם אבן בלו לייס אגת טבעית הכל העבודת יד. גם תליון כסף "רוז"  המשובץ באבן הרובי. תליון הכסף 925 עם אבני מרקזייט ועם שיבוץ אבן רובי ורודה. לה מיוחסת סגולה לפוריות ופופלרית בקרב נשים הרוצות להרות ומתקשות בנושא. 

בחזרה לבלוג

השאירי תגובה

שימי לב, התגובה תעבור אישור לפני פרסום