סוגי אבני חן

April 14, 2021

סוגי אבני חן

אתה רוצה לקנות לאשתך תכשיט חדש? בלי קשר ליום הנישואים שלכם או ליום ההולדת שלה, פשוט יש לך חשק להזכיר לה עד כמה אתה אוהב אותה? אם כך, ברור מדוע תכשיטים מאבני חן הם בחירה טובה. תכשיטים בעבודת יד שכוללים שילוב של אבני חן הם משהו שאף אישה לא תוכל לעמוד בפניו, אז למה לחשוב פעמיים? שווה לבדוק כבר עכשיו באיזו אופציה אתה בוחר, כי האמת היא, שכאשר מדברים על סוגי אבני חן מדברים על עולם ומלואו.

כך תבחר את התכשיט המושלם

ראשית, כדאי לדעת שכאשר מדברים על תכשיטים מאבני חן מדברים על שילוב של אבנים מיוחדות כמו:

  • רובי
  • אמרלד
  • ספיר ועוד

שנית, כמובן שלכל אישה יכול להתאים תכשיט אחר עם אבני חן, כך שבהחלט כדאי יהיה לבדוק מה יכול להחמיא לאשתך? האם, למשל, יש לה תכשיטים אחרים שעשויים בעבודות יד וכוללים שילוב של אבני חן מסוימות? מה הצבע האהוב עליה. אם סגול אז אולי  תכשיט עם אבן אמטיסט סגולה. אם הצבע האהוב הוא כחול אז קיים מגוון תכשיטים עם אבן ספיר.  בנוסף, כמובן שכאשר אתה חושב על תכשיטים בעבודת יד שיש בהם גם אבני חן, צריך לבדוק את הגודל ואת הצבע. כדאי לזכור שבתחום התכשיטים, לא תמיד מה שהכי גדול הוא גם הכי יפה או מתאים לאישה שאותה רוצים לשמח. לכן חשוב מאוד לנסות להתאים לאישה באופן אינדיבידואלי את התכשיט הנכון עבורה.

האם מדובר על רכישה שכדאי לבצע באינטרנט?

כמובן שהיום, בתחום של תכשיטים בעבודת יד, אתה יכול גם להקל על עצמך ולקנות הכול אונליין. יש בכך טעם, כי זה חוסך לא רק זמן והתעסקות, אלא גם לא מעט כסף. מצד שני, אנחנו יכולים להבין מדוע קניה באינטרנט נראית לך מסובכת ולא מאוד נוחה, כי מה עושים את התכשיט שמגיע הביתה לא נראה יפה כמו בקטלוג? החדשות הטובות הן שכאשר חושבים על תכשיטים עם אבני חן כגון טבעות אבני חן או עגילים ועל רכישה מקוונת, תמיד מדברים גם על האפשרות של החזרה וביטול העסקה. שווה לקחת זאת בחשבון, כי אין ספק שהנוחות כאן היא משהו שלא יכולנו לחלום עליו בעבר ואילו היום זו הברירה הטבעית של לא מעט אנשים.
Leave a comment

Comments will be approved before showing up.

מדריך מידות

טבעות

כל המידות באתר מצויינות לפי מידה US (מידה אמריקאית).
ניתן לדעת את מידת הטבעת במספר דרכים:
  • על מנת לדעת איזה מידת טבעת מתאימה לך, יש למדוד את רוחב האצבע עם סרגל וכך תוכלי לראות בטבלה את גודל הטבעת שמתאימה לאצבע הרלוונטית.
  • במרכז העיגול מצויינת מידת הטבעת ( לפי מידות US).
    תחת העיגול מצויינת מידת האצבע בס"מ כפי שמדדת עם הסרגל.
מידת טבעת
  • ניתן להוריד את האפליקציה RING SIZER.
מניחים טבעת קיימת על העיגול ומכוונים לפי גודל טבעת, כך שהעיגול יהיה זהה לגודל הטבעת.
מדדית טבעת
 

צמידים

מדדו את מידת פרק כף היד ע"י מדידת ההיקף שלו עם סרט מדידה מלופף סביבו, כך שסרט המדידה נע בחופשיות על פרק כף היד.
.

שרשראות

בתיאור מוצר של כל שרשרת מופיע בנוסף האורך של השרשרת, רצוי לוודא שהמידה תואמת לציפיות שלנו.
הדרך המסורתית והטובה היא למדוד עם סרט מדידה סביב הצוואר כדי להבין שהיא אכן מתאימה לנו.
אורך שרשראות